NEŽ K NÁM PŘIJDETE…

 

Před první (ale i další) návštěvou se nejdříve telefonicky nebo osobně  objednejte.

Co všechno budeme chtít vědět kromě dohodnutého termínu návštěvy?

 

 

Nejdříve se zeptáme co máte za pejska a zda jde na úpravu nebo proceduru poprvé. Dále nás zajímá o jaké služby budete mít zájem. Pokud se jedná o stříhání doporučujeme objednat i s vykoupáním, výsledek úpravy je vždy o hodně kvalitnější než když si pejska vykoupete předem sami. Sdělte nám, pokud máte pejska výstavního nebo se na výstavy chystáte. S výběrem procedur ve wellness Vám rádi odborně poradíme.

Určitě nás upozorněte, zda má pejsek nějaké zdravotní problémy a na co se případně léčí (zejména epilepsie, nemoci srdce, atd.). A také to, zda máte momentálně hárající fenku (zvolíme termín, aby jste ten den byli až poslední).

Nezapomeňte nám říct Vaše telefonní číslo, pro případ, že bychom museli termín z nějakého důvodu změnit. Pokud by jste z jakéhokoliv důvodu nemohli i Vy ve sjednaný termín přijít, moc Vás prosíme o telefonické zrušení objednání, rádi Vám najdeme jiný vhodný termín…

 

CO S PEJSKEM PŘED NÁVŠTĚVOU?

Jestli jste si vybrali pouze wellness procedury, tak nám postačí, aby byl pejsek zbaven vnějších parazitů (blechy, klíšťata)  a dále se již u nás může plně věnovat relaxu. :-)
Střihovou úpravu doporučujeme kompletní (střih, koupání, sušení, česání). Pokud ale opravdu trváte pouze na střihu bez koupele, pejska si doma den předem vykoupejte, vysušte a vyčesejte pod fénem. Pokud chcete mít psa opravdu kvalitně ostříhaného, je důležité, aby byl dokonale vyčesaný a srst byla narovnaná. Nekoupejte těsně před návštěvou, srst musí být na úpravu suchá.

Pejsci, jenž se budou trimovat, nekoupejte před trimování 2 týdny (srst by jinak klouzala).

Upravujeme pouze psy bez vnějších parazitů. Rádi Vám poradíme antiparazitní  přípravky, které můžete pro případ potřeby využít.